Válaszra vár

Sérült, kopott padok

Tisztelt XII. kerület!
Az Apor Vilmos téren, a villamosmegálló mellett található pad erősen kopott, a másiknak pedig hiányzik az ülő része.
Kérem javításukat!
Illetve lehetőségük szerint kérem a régi taxi droszt helyének rendes befedését.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Apor Vilmos tér

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Belógó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Kék Golyó utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eldugult mosdókagyló és letört csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Margaréta utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére