Válaszra vár

Megdőlt fa

FRISSÍTÉS 2024.03.07.
XII.ker. válasza:A bejelentést köszönjük, a fasor a Főkert Zrt. kezelésében van, a kérést továbbítottuk.

------

Tisztelt XI. kerület!
A Németvölgyi út 66-nál, a képen látható fa erősen megdőlt, a fatámaszok pedig kidőltek. Valószínűleg egy parkoló autó által.
Kérem lehetőségük szerint megmenteni a fát, mielőtt kidől.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Németvölgyi út 59

Hozzászólások

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt XI. kerület! A Németvölgyi út 66-nál, a képen látható fa erősen megdőlt, a fatámaszok pedig kidőltek. Valószínűleg egy parkoló autó által. Kérem lehetőségük szerint megmenteni a fát, mielőtt kidől."-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.07. XII.ker. válasza:A bejelentést köszönjük, a fasor a Főkert Zrt. kezelésében van,...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A bejelentést köszönjük, a fasor a Főkert Zrt. kezelésében van, a kérést továbbítottuk.
    Tisztelettel:

    Madanecz Zsuzsanna
    Polgármesteri-Jegyzői Titkárság

    Budapest Főváros XII. kerü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört a pad a MOM kutyafuttatóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    F2QC+X4V Kutyafuttató (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Corvin körút (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére