Válaszra vár

Kopott pad

Tisztelt XII. kerület!
A Márton Áron téren, a képen látható pad erősen kopott.
Kérem lehetőségük szerint újra festeni.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Márton Áron tér 9

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt XI. kerület! A Márton Áron téren, a képen látható pad erősen kopott. Kérem lehetőségük szerint újra festeni. Köszönöm!"-ról "Tisztelt XII. kerület! A Márton Áron téren, a képen látható pad erősen kopott. Kérem lehetőségük szerint újra festeni. Köszönöm!"-ra.

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült, kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Apor Vilmos tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiszakadt korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Miklós
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Fodor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Letört ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fischer Péter
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Levendula utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére