Megoldott

Zebra parkolás

Anonim Járókelő

Az Angleo Rotta rakpart Margit híd felöli gyalogátkelő nincs kellőképpen bevédve szabálytalanul parkolóktól. Nem elég hogy az egész budai alsó rakpart egy autólerakat és autópálya, még az a kicsi is kell.
Védjék meg a gyalogátkelőket!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Angelo Rotta rkp.

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő / Admin!

    A rendőrség mellett a kerületi Városrendészet is folyamatosan ellenőrzi és bünteti a szabálytalanul várakozókat ezen a területen de fizikai képtelenség 0-24 órában.

    Utóla
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Átjárón való pakolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Káplár utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járdán parkolás a Tárogató úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Tárogató út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére