Válaszra vár

Rossz állapotú kerítés

Anonim Járókelő

Kitört a kerítésoszlop betontalapzata, meggyengült a kerítés állékonysága. Javítást igényel.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Sasvár u. 110

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Centenáriumi Általános Iskola

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Folyamatos zaj

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    BP Kapas HUB (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére