Megoldásra vár

Sötét villanyoszlop

Az Esztergomi út Vizafogó park melletti szakaszán a Süllő utca feletti második lámpa nem világít.
A "016" jelzésű kerítés szakasz melletti lámpáról van szó... bár a szakaszok azonosítását nehezíti, hogy több helyen is szerepel a "016" -os jelzés. A képek nyilván nappal készültek, mert sötétben, amikor a többi lámpa világít, itt szinte semmit sem lehet látni.
Kérem javítsák. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Süllő u. 9

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hibát észrevettük és dolgozunk annak mihamarabbi javításán.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Mutatok esti képet is, ahol jól látható, hogy honnan hiányzik a fény.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Korai volt az öröm: már nem világít a jelzett lámpa. Azaz ugyanaz a lámpa újra sötét.
    Elképzelhető, hogy elnéztem tegnap este, de nem valószínű, elég egyértelműen világított akkor.
    Kérem továbbítani a...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Márton!
    Igen, kérünk, külön bejelentésben küldd el a más címen fellelt problémát.
    Köszönjük: T.Andrea
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Márton!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Gondolom az adott utcában, jó 1 km -el feljebb lévő lámpát külön bejelentésben küldjem.
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentő visszajelzése alapján
  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Működik. Úgy értem, tegnap este már szépen világított.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Félreértés ne essék, tudom, hogy ki és mit mondott 2015. február 6-án; sőt még azt is, hogy miért; de alapvetően politikamentes bejelentést próbáltam összeállítani.
  • Nagy Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás, járda hiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hajókovács utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lépcsővilágítók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljes sötétség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére