Megoldott

alattomos kátyú a körforgalomban

Anonim Járókelő

A kápolna téri körforgalomban található ez a kicsi ezért nehezen észrevehető, de annál bosszantóbb kátyú. Pontosan az Ihász utcai kijárat után található.
Mivel viszonylag mély elég nagyot dob az épp kanyarodó autón. Igazából az ez után következő katasztrofális Kápolna utcai szakaszhoz képest ez a semmi kategória, de javítás nélkül a probléma hamarosan súlyosabb lesz.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A hibát 1-2 héttel ezelőtt kijavították, ezúton is köszönjük!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő probléma – mely nem burkolathiány, hanem egy megsüllyedt vízelzáró szerelvény – Társaságunk előtt ismert. A Fővárosi Vízművek felé jeleztük a problémát, n...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére