Megoldott

Fán hagyott lomis tábla 2.

Előzmény: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/119683/fan-hagyott-lomis-tabla

————————

2024. február 29.

Továbbra is kérem, hogy szedjék le.

————————

2024. február 28.

M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: XI. Önkormányzat megrendeli, mégsem történik változás.

————————

FRISSÍTÉS: 2023.11.25.

A Bejelentő visszajelzése:
"Semmi változás."

-----

FRISSÍTÉS: 2023.10.21.

A Bejelentő visszajelzése:
"Még mindig ott van."

-----

FRISSÍTÉS: 2023.07.21.

A XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza:
"Köszönjük bejelentését. A bejelentésben szereplő helyszínen lévő hulladék levételét és
elszállítását a Hivatal Zöldfelületi Csoportja újra megrendelte a szerződéses vállalkozótól. A
munka elvégzéséig szíves türelmét kérjük."

-----

FRISSÍTÉS: 2023.07.05.

A Bejelentő visszajelzése:
"Még mindig ott van."

-----

FRISSÍTÉS: 2023.04.05.

A XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza:
"Köszönjük észrevételét, bejelentését. Hivatalunk Zöldfelületi Csoportja a szerződéses
vállalkozótól megrendelte a fán található tábla leszerelését, a munka elvégzéséig szíves
türelmét kérjük."

-----

2023. március 31.

Kérem, szedjék le!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bukarest u. 8-10II

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

  • Halász Timea hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma leszedte TIZENEGY ÁLLATVÉDŐ EGYESÜLET-ÚJBUDA ÁLLATVÉDŐ
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Választási plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakított plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Szennyvíz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vrabecz József
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére