Válaszra vár

Szemetes, takarítatlan Tisza István tér

A Tisza István szobor mögötti rész (a sünhálószoba mellett) újfent tele lett szeméttel, ruhaneműkkel, emberi ürülékkel.
A tér Bosnyák utcai oldalán három karácsonyfatorzó is egy hónapja várja az elszállítást.
Kérjük a tér tavaszi rendbetételét, kitakarítását.

Előzmény: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/121642/nyilvanos-wcnek-hasznalt-park-zugloban

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 157

Hozzászólások

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fekvőhely lom a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyamatos szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cserei utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére