Megoldásra vár

Zöldterületen történő illegális parkolás

Tisztelt Illetékes!

A IV. kerületi Szent László téri kutyafuttatónál minden nap illegális parkolónak használják a zöldterületet, ezzel teljesen tönkretették azt.

Kérem, végezzenek napi szintű ellenőrzést a helyszínen, büntessék a zöldterületen parkolókat. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szent László tér 13

Hozzászólások

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Tisztelt Bejelentő!

    Az Újpesti Önkormányzati Rendészet megkezdte a helyszíni ellenőrzéseket a hivatkozott közterületen, melynek során minden a helyszínen szabálytalanul parkoló jár...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére