Megoldott

Koszos, gusztustalan megállóhely

FRISSÍTÉS 2024.03.28.
BKK válasza: az autóbuszmegállóhelyek és csomópontok takarítása, síkosságmentesítése nem a BKV Zrt. feladata. Azok tisztaságával, üzemszerű működésével kapcsolatban a BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zrt. FKF Köztisztasági Divízió Köztisztasági Főigazgatósága az illetékes.

------

A "Zugló vasútállomás" buszmegállójában, ami a belváros felé vezet, gusztustalan, koszos helyen várakozhatnak az utasok. Ez a megálló igen forgalmas, mivel legalább 6 busz megáll itt, ehhez képest a környezet eléggé elhanyagolt. A pad alatt láthatóan illuminált emberek étel- és italmaradékai, ott hagyott üvegek, fémdoboz, cigarettacsikkek árulkodnak, hogy többen itt buliztak. De tovább menve csikkek sora látható, a kis tócsát csikkgyűjtőnek használták a felszálló utasok.
Szoktak itt takarítani néha? Nem ártana egy alapos takarítás, fertőtlenítés, szemetest, cigarettagyűjtőt telepíteni a megálló hátsó végébe!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zugló vasútállomás

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Zugló vasútállomásnál a közelmúltban 3 edényt is kihelyeztünk, azóta nem észlelnek gondot munkatársaink az edények telítettségével. A na
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "A "Zugló vasútállomás" buszmegállójában, ami a belváros felé vezet, gusztustalan, koszos helyen várakozhatnak az utasok. Ez a megálló igen forgalmas, mivel legalább 6 busz megáll itt, ehhez képest a környezet eléggé elhanyagolt. A pad alatt láthatóan illuminált emberek étel- és italmaradékai, ott hagyott üvegek, fémdoboz, c...

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0007927/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00139674

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatjuk, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV Zrt."-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • arozsas Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem a máv megálló, hanem a buszmegálló. Ezt megírtam a bejelentésben. Ez a BKK-hoz tartozik.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet illetékességből továbbítottunk a BKK részére.

    Üdvözlettel:

    Péter Csaba
    ügyfélszolgálati szakelőadó
    [image001]
    MÁV-START Vasúti S
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utastájékoztatás fejlesztése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Futár kijelzője hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Ágnes
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nagy Lajos király útja / Czobor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Vakok Intézete (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére