Válaszra vár

Elhagyott Mitsubishi

Lejárt, kivont Space Star

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Külső Szilágyi út 62

Hozzászólások

  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük munkánkat segítő bejelentését.
    Tisztelettel,
    Rendészeti Osztály
  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a jelzett gépjárművet és szabálytalanság észlelése esetén megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Amennyiben a jelzett gépjármű szerep...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ford Focus az Árpád felüljárónál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Szilágyi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    VW Bora

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Szilágyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére