Megoldásra vár

Kivágott fák pótlása

Tisztelt Hölgyem / Uram!

A Budapest III. kerület, Szőlő utcában a Viador és Beszterce utca közti szakaszon sok fát vágtak ki az utóbbi időben, amiket pótolni kellene. A bejelentéshez csatoltam a képeket, amiken a kivágott fák helyeit narancssárga nyilakkal jelöltem.
Nagyon remélem, hogy nem fogják csendben, alattomosan lebetonozni ezeket a faágyásokat, hanem minél előbb új facsemetéket fognak ültetni a helyükre.

Köszönöm előre is.

Tisztelettel és üdvözlettel,
Vona Tibor

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szőlő u.

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! Tájékoztatjuk, hogy jelzését igénylistában rögzítettük. Észrevételét köszönjük
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Vona Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fűnyírás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Monostori út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére