Megoldásra vár

Kivágott facsemete újratelepítése

Tisztelt Hölgyem / Uram!

A Budapest III. kerület, Szomolnok utca 3/a ház előtt korábban egy facsemete állt. Ezt a következő linken lehet megtekinteni:

https://www.google.com/maps/@47.5353019,19.0377574,3a,75y,300.81h,66.36t/data=!3m7!1e1!3m5!1sXKy_UTcVz_G--i4ut94heg!2e0!5s20120101T000000!7i13312!8i6656?entry=ttu

Sajnos ez a facsemete idővel kiszáradt, de a helyére nem lett új fa ültetve, hanem csendben, allatomosan lebetonozták azt.
Most kérném ennek a faágyásnak az újrakialakítását és oda egy új, egészséges facsemete ültetését. Csatoltam három képet a facsemete korábbi helyéről, amit narancssárga nyilakkal jelöltem a képeken.

Köszönöm előre is.

Tisztelettel és üdvözlettel,
Vona Tibor

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szomolnok u. 3/a

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! A jelzett fa újratelepítésének kérését rögzítettük.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Őszinte leszek egyetlen egy telepítést nem láttam még a III. Kerülettől, míg a Főkert folyamatosan ültet. Pedif most kellene ültetni.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Vona Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fűnyírás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Monostori út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére