Megoldott

Nem működik a közvilágítás

Nem mukodik a kozvilagitas a bp 2.ker Bem Jozsef u Kando Kalman u reszen

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem József u. 16

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felesleges dupla közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hidász utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Alacsonyan lógó kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére