Megoldott

Elpusztult cica

Anonim Járókelő

XIX. Ady Endre út 109-111 elött elpusztult cica.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Ady Endre út 109-111

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs ott
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIX. kerület KÖZPARK NKft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szeméthalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Vak Bottyán utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét az út mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Vak Bottyán utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére