Megoldásra vár

Továbbra sincs közvilágítás a Daru-dombom

A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/138780/daru-domb-teljes-sotetsegben

A probléma nem került megoldásra. Téves a visszajelzés, továbbra sincs közvilágítás a Daru-dombon.
A BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. valótlanul állítja, hogy a hiba kijavításra került.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Dunadűlő út 3

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hibáról tudunk, de összetettebb problémáról van szó.
    A helyreállítás folyamatban van folyamatban van! A javításig m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlopajtó leesve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kaszásdűlő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem világítanak a lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Richter Gedeon utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem világít a lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Richter Gedeon utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére