Megoldott

Fedlap kiáll a járdából

Anonim Járókelő

XIII. Reitter Ferenc utca 109 elött egy logó nélküli vas közműfedlap kiáll a járdából , kerete nincs elrohadt. Kérjük javítását , köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 109

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Távközlési fedlap
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    megrongált közmű kiállás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fedlap sarka kiáll

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Csángó utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    2 db kisfedlap megsüllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Thurzó utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére