Megoldott

Hiányos , kopott felületű fedlap

Anonim Járókelő

XIII. Reitter Ferenc utca 11 elött egy hiányos , kopott felületű fedlap GTS felirattal. ( a logót is illene cserélni mivel a cég évek óta nem létezik )

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 11

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    megrongált közmű kiállás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fedlap sarka kiáll

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Csángó utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    2 db kisfedlap megsüllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Thurzó utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére