Megoldásra vár

Üres fahely

A Teréz körút 4. előtt van egy üres fahely.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 4

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fa pótlására várhatóan a 2024-es tavaszi faültetési időszakban kerül sor.
    Jogszabályi kötelezettségünknek eleget téve, minden kivágott
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Podmaniczky utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fa pótlását kérem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Molnar Zsuzska
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Podmaniczky utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére