Megoldott

Nem működő közvilágítás

Tisztelt BDK.,

3 db utcai lámpa nem világít, 2 db Bécsi út és Lestyán utca sarkához közel, illetve 1 db a Bóbita utcában, a Bécsi út és a Lángliliom között.

Kérem a hiba elhárítását.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Lestyán u. 1

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa - Juhász Gyula utca 6.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    4 lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Sereg utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére