Megoldott

Budafok nem működő nyilvános WC

Nem olcsó, de nem is működik!
Kérem, tegyék működőképessé!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Ady Endre út 7

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem kizárólag a visszajelző lámpára hagyatkoztunk, nem tudtam kártyás fizetéssel nyitásra bírni egyik ajtót sem, tehát nem működött! Lehet megoldott, de mielőbb ellenőrizni fogom, mert valószínűleg ne...
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést!
    Az illemhely ugyan működött, sajnos a visszajelző romlott el, a férfi oldalon folytonosan foglaltat jelzett, megtévesztve a látogatókat. A meghibásodott
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Bzdafok nem működő nyilvános WC"-ról "Budafok nem működő nyilvános WC"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Térdig érő fű és gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Háros utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére