Megoldásra vár

4 éve betört tábla

4 éve kértem Önöket, hogy legyenek szívesek cserélni a táblát. Akkor nem látták elérkezettnek az időt. Kérdezem, hogy most már elegedet néztük a törött információt ahhoz, hogy kicseréljé?
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/59711/betort-tabla

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Erzsébet-liget

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Ligeti madárvédelem csoport már régen megszűnt. Az odútelepeket már nem tartják karban. A tanösvény tábláit már nagyrészt megrongálták, ellopták. Tervezzük a tanösvény idei felújítását, akkor ezt a...
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás csapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hermina út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kikopott fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Szalmarózsa utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére