Megoldott

Megsüllyedt, széttöredezett felhajtó

Anonim Járókelő

Legyenek szívesek javítani a templom előtti felhajtót, mert az használhatatlan babakocsival, kerekesszékkel és bárminemű guruló eszközzel, amit kisgyermekek hajtanak.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Prodám u. 6

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !

    A kapubehajtó javítása megtörtént.
    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési iroda.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !

    Javítási igényét a Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ismét egy kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Budapesti út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kegyetlen

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hunyadvár utca / Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kàtyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Molnár Edina
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Fürge utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére