Megoldott

Járdát szűkítő sövény

Tisztelt Önkormányzat!
Kérem, legyenek szívesek felszólítani a telej tulajdonosát, avagy kezükbe venni egy sövénnyírót, és szabaddá tenni a fotón látható járdaszakaszt! Lombfakadás és sarjadás után a helyzet csak romlani fog.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Somkút u. 17a

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Lukácsi Máté!

    A közterület-felüfyeleti iroda a helyszínen az ellenőrzést elvégezte. Jelenleg intézkedni nem kell. Csatolok képeket is: a képek készítésének időpontja 2024.02.26.

    Közter
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás csapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hermina út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kikopott fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Szalmarózsa utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére