Megoldott

Rendszám nélküli autó

Tisztelt járókelők a amin napon vettem észre hogy rendszám nélkül közterületen tárolják amit nem lehetne törvényileg tárolni legyenek kedvesek közterület felügyelők tegyék meg az intézkedést

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Pistahegyi út 17b

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Ádám Kiss hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt a személy gépjárművet el szállították közterületről
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály"-ra.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Szent László utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Pistahegyi köz (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Kiskócsag utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére