Megoldásra vár

Matrac

Matrac bedobva a bokrok közé

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Keleti Károly u. 31a

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Az illegálisan lerakott hulladék elszállításáról intézkedünk.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Horvát utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fekete zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Bem rakpart (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Fa deszkák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fazekas utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére