Megoldásra vár

Elhagyott francia rendszámos autó

Tobb honapja all Ujpest fotere mellett az UP! elott egy francia rendszamos, kisse serult auto, kerem intezkedjenek ezugyben.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szent István tér 16

Hozzászólások

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    -lassan őrőlnek a malmok...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Friss, mai kep, az auto ugyanott van.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzés megtörtént
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos igen. Ez ráadásul különösen nehéz eset, erről még azt is el tudom képzelni, hogy a papírjai is érvényesek lehetnek.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Tamas! Koszonom a megerositest, 3 hetig kulfoldon voltam, igy nem tudtam megnezni, hogy ott van-e meg az auto.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    hónapok kérdése lehet..
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelore semmi nem tortent, papirt is csak egy nepper tett ra, hogy megvasarolna, de az Ujpesti Kozteresek lila felszolito papirja meg nincs a szelvedon. Remelem tortenik majd vele valami, mert a varo...
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Reméljük gyors és hatékony inlézkedés lesz...
  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a jelzett helyszínt és szabálytalanság észlelése estén megteszik a szükséges intézkedéseket.

    Tisztelettel,
    Rendészeti Osztály
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos minden kerület máshogyan értelmezi a szabályozásokat...

    A külföldi rendszám pedig még nagyobb gondot okoz a kerüleknek...

    Talán Újpest kivétel lesz és megugorja ezt a prolémakört.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elolvastam azt az esetet, hihetetlen, hogy mennyire nem erdekelt senkit az ugy megoldasa. Egyebkent ami ott az elejen felmerult, hogy ha nincs rajta ervenyes muszaki, de rendszam van, akkor nem lehet...
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Referencia bejelntés egy másik kerületből....

    Franciás megoldásra

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/85490/honapok-ota-elhagyott-francia-auto
  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú, elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ford Focus az Árpád felüljárónál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Szilágyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére