Válaszra vár

Pocsék állapotú átjáró

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő sínátjáró állapota borzasztó, kátyús, a korábbi javítások teljesen kikoptak.
Jelen állapotában kárt okoz minden erre közlekedő jármű futóművében, és balesetveszélyes is, ami elfogadhatatlan.

Kérjük az Illetékest, hogy minőségileg, és átfogóan javítsa ennek a rendkívül forgalmas átjárónak az állapotát! (Ne 2 hétig tartson a javítás.)

Pontos helyszín:
47.548280095800045, 19.030004068167155

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vörösvári út 4221

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély kátyú a buszállomáson

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Óbuda, Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újhiba, kábelhiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Leányka utcai lakótelep (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Városház tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére