Megoldott

Elválasztó háló sérült, belóg a sávba

Anonim Járókelő

Tisztelt Közút!
A 11-es fűút kivezető szakaszán, az M0 kisoroló sávjának magasságában a középső elválasztó háló megsérült és több helyen leszakadt és emiatt kissé belóg a városból kivezető oldalon a belső sávba. Kérem, hogy ha lehet javítsák meg a hálót! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budakalász I. kerület, Várkerület, Batthyány u.

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez már Budakalász
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szilágyi Dezső tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kerékpársáv mellett hegyes oszlopvégek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Halász utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére