Megoldott

Kátyúk

Az Üllői út szervíz út és a Táncsics Mihály utca (XIX. Ker.) kereszteződésében több kátyú is van.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 248

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Farkas József hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Farkas József hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kerültek.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést, lehetőség szerint javítani fogjuk, kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel

    Ambrusi Ildikó
    Közpark Kft.

    B_2024_530

    Feladó: Jarokelo.hu >
    Küldve: 2024. f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Körző utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Zoltán utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére