Megoldott

kidobott fenyőfa

Anonim Járókelő

kidobott fenyőfa

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kisgömb u. 14

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték, köszi
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lehel tér aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Lehel tér (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Cigarettacsikkek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Turbina utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére