Megoldásra vár

Megálló műszaki állapota

Anonim Járókelő

Jelzett HÉV megálló műszaki állapota nem megfelelő, a peron aszfalt burkolata sok helyen hiányos, repedezett, süllyedt, ami botlás- és balesetveszélyes. Ezen felül több tábla és berendezés rongált, graffitis. A megállóba kihelyezett kijelző soha nem is működött rendesen, tartó platformja jelenleg is üres.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa ki a peron műszaki hibáit!

Pontos helyszín:
47.527783715763654, 19.04023147049851

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szépvölgyi út H

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0007205/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00139245

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a MÁV-HÉV Zrt. állásfoglalásában arról tájékoztatta T
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gaal Gyula
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Batthyány tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Botlásveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Buda Budapest, 0201 Margit híd (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére