Megoldott

Hiányos, megbillent fedlap

Anonim Járókelő

X. Mázsa tér - Kőbányai út sarkán egy Telekomos fedlapból hiányzik a közepe és a 2 szélén is a "füle". Kérjük javítását.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mázsa utca

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Hiányos , megbillent fedlap"-ról "Hiányos, megbillent fedlap"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Mértékben állapotú fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szövőszék utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csattogó billenő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Gergely utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bányató utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére