Megoldott

Kiégett lámpák

Tisztelt ALDI!
A Kondorosi úti üzlet parkolójában, nem ég több lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kondorosi út 7

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, köszönöm!
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönjük szépen észrevételét, melyet a Budapest, Kondorosi úti üzletünkkel kapcsolatban fogalmazott meg számunkra. Az ALDI Magyarországnál célunk, hogy üzleteinkből minden vá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Aldi"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lépcsővilágítók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére