Megoldott

Járhatatlan járda

Anonim Járókelő

A tulajdonos hónapok óta nem takarítja a járdát.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 515. u. 32

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A járdaszakaszról, a lehullott falevelek eltávolításra kerültek.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Járda a parkba

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rámpa le akar szakadni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megbomlott kockakövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére