Megoldott

Hiányzó vízsapka

Kérem, pótolják!
Nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kresz Géza u 32

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Hálásan köszönöm!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó sapka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eresztő tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pálosi Zsolt
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült elzárófedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nefelejcs utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére