Megoldott

Járdára/bringaútra lógó elektromos (?) vezeték

valaki "igényes" munkájának köszönhetően a járdára/bringaútra lóg valamilyen elektromos vezeték, ami nem szép látvány, ha meg még esetleg áram alatt is van, akkor...

Érdemes és célszerű lenne azt onnan eltüntetni.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Weiss Manfréd út 12

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a lógó vezetéket megszüntettük.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre T...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • eltávozott/lelépett felhasználó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Továbbra sincs közvilágítás a Daru-dombom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    nem működő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Daru-domb teljes sötétségben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére