Megoldásra vár

Hiányzó világítás

FRISSÍTÉS: 2024.02.27.

A XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzat válasza:
"Problémáját megértjük, azonban az épület, melyben az ALDI Áruház bérel helyiséget, magántulajdonban van. Az épület tulajdonosának, üzemeltetőjének kötelezettsége és egyben érdeke is a vásárlók biztonságos közlekedése érdekében az épületre térvilágítás szerelni.
Az épület tulajdonosát már korábban megkereste Önkormányzatunk a bejelentésben is szereplő problémára, akitől azt a tájékoztatást kaptuk, hogy a leírt problémákat kivizsgálják, és a felmérés után természetesen a helyreállítási munkákat is megkezdik."

-----

FRISSÍTÉS 2024.02.27

Aldi válasza:
"Az Ön által jelzett probléma kapcsán kérjük, hogy a XX. kerületi Önkormányzatot keresse meg, a témában az Önkormányzat az illetékes.
A terület nem az Aldihoz tartozik, ezért a külső területek világításával kapcsolatos módosításokat nem áll módunkban kivitelezni."

-----

A XX. kerulet központjában lévõ Aldi kijáratánál sötét van, nagyon jól jönne oda egy lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kossuth Lajos utca 33

Hozzászólások

  • Egy budapesti lakos hozzászólt a bejelentéshez.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.02.27 Aldi válasza: "Az Ön által jelzett probléma kapcsán kérjük, hogy a XX. kerületi Önkormányzatot keresse meg, a témában az Önkormányzat az illetékes. A terület nem az Aldihoz tartozik, ezért a külső területek világításával kapcsolatos módosításokat nem áll módunkban kivitelezni." ---...

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Problémáját megértjük, azonban az épület, melyben az ALDI Áruház bérel helyiséget, magántulajdonban van. Az épület tulajdonosának, üzemeltetőjének kötelezettsége és egyben érdeke i
    ...
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A XX. kerulet központjában lévõ Aldi kijáratánál sötét van, nagyon jól jönne oda egy lámpa."-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.27 Aldi válasza: "Az Ön által jelzett probléma kapcsán kérjük, hogy a XX. kerületi Önkormányzatot keresse meg, a témában az Önkormányzat az illetékes. A terület nem az Aldihoz tartozik, ezért a kül...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Aldi"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Az Ön által jelzett probléma kapcsán kérjük, hogy a XX. kerületi Önkormányzatot keresse meg, a témában az Önkormányzat az illetékes.

    A terület nem az Aldihoz tartozik, ezért a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • Varró András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett reflektorok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szent Erzsébet tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Barátpatak utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sötét az árkád

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére