Megoldott

Elhagyott szemét

Ruhák és egyebek

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Mária u. 3

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Egy budapesti lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs elhagyott szemét
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Varró András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Halott madár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Valéria utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott hús az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiss Balázs
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Vörösmarty utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegális szemét le rakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szerdahely utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére