Megoldott

Kilyukadt fedlapok

Anonim Járókelő

VII. Murányi utca 19 elött a Pantel feliratú fedlap kilyukadt.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Murányi u. 19

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szabó Gábor - Invitechverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönettel vettük bejelentését.
    A megjelölt helyszínen található akna javításra, fed lap cserére került.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Invitech

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oldalán burkolat hiányos Pantel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Naphegy tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére