Megoldott

Fedlap és keret is kiáll a járdából

Anonim Járókelő

VII. Garay tér 18 elött a Telekom fedlapja kiáll a keretéből a keret pedig a járdából.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Garay tér 18

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétporladt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Garay utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére