Megoldott

Közepén lyukas fedlap

Anonim Járókelő

VII. Garay tér 16 elött a Telekom fedlapjának hiányzik a közepe.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Garay tér 16

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Sérült aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lyukas fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    István utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Tönkrement fedlap , közepe hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére