Megoldatlan

Mély kátyú

FRISSÍTÉS 2024.02.27

XI. kerület válasza:
"Az Önök által említett terület nincs az Önkormányzatunk tulajdonában, idegen területen
Önkormányzatunk munkát nem végez.
Az ingatlanokhoz bevezető utak 2566/21 helyrajzi számmal jelzett társasházi magánterület,
ezért az úthibák javításával kapcsolatosan az adott társasházak közös képviselőjét keressék meg."

--------------
Tisztelt XI. kerület!
A Rahó utcai parkoló bejáratánál található egy nagy kátyú. Illetve a parkolóban több helyen kisebb kátyúk.
Kérem lehetőségük szerint javítani!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rahó u. 2-8 A-épület. I.em.7

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Szia!
    Mivel a bejelentés magántulajdonra vonatkozik, a kerületi önkormányzat nem járhat el illetékesként az ügyben.
    Köszönjük a megértésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    Tar Julcsi
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt XI. kerület! A Rahó utcai parkoló bejáratánál található egy nagy kátyú. Illetve a parkolóban több helyen kisebb kátyúk. Kérem lehetőségük szerint javítani!"-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.27 XI. kerület válasza: "Az Önök által említett terület nincs az Önkormányzatunk tulajdonában, idegen területen Önkormányz...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Többször volt már, mindig az volt a válasz, hogy ez egy magánút :(
    Úgy tudom, hogy a 2-8-as és 22-es, 24-es házszámokhoz tartozó terület osztatlan közös tulajdon, így amíg nem lesz egy tenni akaró, kö
    ...
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jelentős úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Savoya Park (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Kitérő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hunyadi kátyú 3.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére