Megoldott

Sérült keret

Tisztelt Telekom!
A Brassó út - Olt utca sarkán lévő Magyar Posta fedlappár kerete teljesen szétbomlott.
Kérem lehetőségük szerint javítani!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Brassó út 86

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló fedlappár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére