Válaszra vár

Szabálytalan parkolás zöldfelületen és járdán

A megadott címen folyamatosan szabálytalanul parkolnak autók, egyrészt zöldfelületen, másrészt a járda teljes elfoglalásával, ami miatt a buszmegálló megközelítése csak az úttesten keresztül lehetséges. Kérem, hogy ne legalizálják a parkolást, hanem tartassák be a szabályokat (pl. ellenőrzésekkel és büntetésekkel).

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Felső Zöldmáli út 12

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • Árva János hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet semmit sem változott, egyetlen napon sem láttam, hogy a közterületesek büntettek volna. A csatolt kép pl. 03. 02-én készült.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Árva János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Szabálytalan parkolás, járda blokkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Kereszteződésbe parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Lövőház utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére