Válaszra vár

Elkorhadt padok

Elkorhadt játszótéri padok!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Szent Korona útja 16a

Hozzászólások

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Szabó Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Veszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sipos Ádám
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Rákospalota, MÁV-telep (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szécsi Katalin
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Gundel Károly út (Hősök tere M) (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére