Megoldásra vár

Hiányos burkolat

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.02.20

II.kerület válasza:
"Az illetékes Telekom fel lett már szólítva a helyreállítás elvégzésére."

-----------

A burkolat kb. 2nm-en hiányzik hetek óta. Fel lett marva de úgy tűnik semmilyen munkálat nem folyik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kapás u. 18

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tudunk a felbontott járdáról, sajnos az állandóan ott parkoló személygépkocsik hátráltatják a helyreállítást. De a munkát el fogjuk végezni.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A burkolat kb. 2nm-en hiányzik hetek óta. Fel lett marva de úgy tűnik semmilyen munkálat nem folyik."-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.20 II.kerület válasza: "Az illetékes Telekom fel lett már szólítva a helyreállítás elvégzésére." ----------- A burkolat kb. 2nm-en hiányzik hetek óta. Fel lett marva de úgy tűnik semmilyen munká...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Az illetékes Telekom fel lett már szólítva a helyreállítás elvégzésére.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglalt járdaszakaszt.
    A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldá...
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiba a burkolat helyreállításban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Greguss utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kiálló aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Zsókavár utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üveglapok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Felvinci út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére