Megoldott

Lomis tábla a fán

Jelzett helyszínen a fára rögzítettek egy táblát. Felháborító az, hogy minden évben megengedik ezt a szennyet és káoszt, amit bizonyos emberek okoznak lomtalanítás alatt.

Kérjük az Illetékest, hogy szedje le az idegen tárgyat a fáról!

Pontos helyszín:
47.59622752124198, 19.067101810518576

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Juhász Gy. utca

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! A jelzett tábla eltávolítása megtörtént.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fűnyírás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Monostori út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére