Megoldatlan

Elhagyott kerékpár

FRISSÍTÉS 2024.02.20

"Köszönjük szíves bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy az elhagyott, lezárt kerékpárok esetén általában nem lehet megállapítani a tulajdonos kilétét, ezért nincs mód a jogszerű eltávolításukra. "

--------------------

Elhagyott kerékpár nagyon régóta foglalja a helyet a tárolóban

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 63

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Elhagyott kerékpár nagyon régóta foglalja a helyet a tárolóban"-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.20 "Köszönjük szíves bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy az elhagyott, lezárt kerékpárok esetén általában nem lehet megállapítani a tulajdonos kilétét, ezért nincs mód a jogszerű eltávolításukra. " -------------------- Elhagyo...

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy az elhagyott, lezárt kerékpárok esetén általában nem lehet megállapítani a tulajdonos kilétét, ezért nincs mód a jogszerű eltávolításukra.
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Roncstelep

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Felhévízi utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszám nélküli jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Csalogány utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére